Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu.
Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie – Kody Rabatowe – Newsletter.
Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł.
Kod nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

(22) 102-16-88 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 192

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 60M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: 12270
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    119,00 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1,0M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: 12301
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    29,99 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: 12539
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    39,99 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 6x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12638
    • Ilość włókien: 6
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  5. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARP SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 80N FTTX

    Nr katalogowy: 18551
    0,72 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 1M

    Nr katalogowy: 31294
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC DROP

    Nr katalogowy: 12447
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    199,99 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FLAT Z-XOTKtsdp SM 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12423
    • Ilość włókien: 24
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    3,59 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: 12327
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 1M

    Nr katalogowy: 31299
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 192

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej