Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 22 50 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 155

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 35M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Nr katalogowy: BEKGE
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDBW
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BECMC
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY SAVER Z-XOTKtsdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.5kN

    Nr katalogowy: BKGBM
    • Ilość włókien: 24
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 3,68 zł
    Nasza cena 3,02 zł
  5. PIGTAIL MM LC OM3 pokr.0.9, 5/125 2m

    Nr katalogowy: VWWV
    • Typ złącza: LC
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    Cena w innych sklepach 14,89 zł
    Nasza cena 10,56 zł
  6. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Nr katalogowy: BEKDD
    • Ilość włókien: 4
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,34 zł
    Nasza cena 1,24 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BECMQ
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  8. PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 3M

    Nr katalogowy: BCGCK
    • Długość: 3M
    • Typ złącza: LC/APC
    • Typ światłowodu: G.652 9/125
    Cena w innych sklepach 8,00 zł
    Nasza cena 7,68 zł
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Nr katalogowy: BEKBC
    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM

    Nr katalogowy: BEEMQ
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 155

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej