Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 154

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: BEGDC
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,34 zł
    Nasza cena 1,27 zł
  2. 12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M

    Nr katalogowy: BVQEE
    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 105,00 zł
    Nasza cena 99,00 zł
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M G657A2 SC-SC

    Nr katalogowy: BEEGV
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDD
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 2M DUPLEX 50/125um OM2, LC/UPC-LC/UPC

    Nr katalogowy: DMBD
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: MM OM2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 39,00 zł
    Nasza cena 34,56 zł
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 80M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: BEEQE
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC

    Nr katalogowy: BEDBV
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 29,00 zł
    Nasza cena 24,00 zł
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M EASY FLEX SC/UPC - SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDG
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: BEDGW
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BEDED
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 21,99 zł
    Nasza cena 21,11 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 154

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej