Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu.
Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie – Kody Rabatowe – Newsletter.
Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł.
Kod nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 29 92 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 205

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GOLD SM SC/APC-SC/APC 657A2 1J 15M SIMPLEX

    Nr katalogowy: 16467
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  2. PIGTAIL Getfort SM SC/APC 2M

    Nr katalogowy: 31335
    • Typ złącza: SC/APC
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 160M SIMPLEX 9/125 SC/UPC-SC/UPC

    Nr katalogowy: 12259
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12429
    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: 12525
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  6. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcd 8x50/125 OM1 1.2kN (SPAN 35m)

    Nr katalogowy: 18486
    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Wielomodowe
    • Typ włókna: MM OM2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3M

    Nr katalogowy: 31291
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 50M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: 12269
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC

    Nr katalogowy: 12302
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 205

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej