Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 152

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 20M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Nr katalogowy: BEKCK
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 15m-
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BECQM
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 12,99 zł
    Nasza cena 12,47 zł
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BEDKE
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Nr katalogowy: BEKDE
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,17 zł
    Nasza cena 1,09 zł
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 20M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDBD
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 15m-
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 69,00 zł
    Nasza cena 32,00 zł
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BECMB
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 13,99 zł
    Nasza cena 8,00 zł
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: BEKEM
    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,75 zł
    Nasza cena 1,65 zł
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEGEG
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 13,99 zł
    Nasza cena 13,43 zł
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDWE
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 29,00 zł
    Nasza cena 25,91 zł
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M EASY FLEXSC/UPC - SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDW
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 152

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej