Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Moduły SFP / mini GBIC / SFP+

Dostępne w tej kategorii moduły SFP przeznaczone są do pracy ze switchami, routerami, konwerterami oraz wszelkiego rodzaju innymi urządzeniami, wyposażonymi w złącza SFP, SFP+ lub XFP. Dzięki posiadanym właściwościom, zapewniają elastyczność konfiguracji instalacji oraz określają interfejs sieci. Moduły SFP są wyposażone w specjalny układ diagnostyki cyfrowej, który umożliwia monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu, czyli napięcia zasilania, temperatury oraz mocy sygnału emitowanego i odbieranego przez nadajnik. Moduły SFP idealnie nadają się do pracy ze światłowodami wielomodowymi, jak i jednomodowymi, które są zakończone złączami SC lub LC.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 19

  1. 1
  2. 2
  1. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: KVBB
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 89,00 zł
    Nasza cena 75,84 zł
  2. MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm

    Nr katalogowy: DKEB
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    Cena w innych sklepach 75,50 zł
    Nasza cena 65,00 zł
  3. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550 DUAL

    Nr katalogowy: EWEDB
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    Cena w innych sklepach 75,00 zł
    Nasza cena 65,00 zł
  4. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: BWVB
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 99,00 zł
    Nasza cena 95,04 zł
  5. MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LS SM

    Nr katalogowy: QVGG
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    Cena w innych sklepach 129,00 zł
    Nasza cena 89,00 zł
  6. MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M

    Nr katalogowy: CWGE
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: RJ45
    • Technologia WDM: Nie
    Cena w innych sklepach 125,00 zł
    Nasza cena 115,00 zł
  7. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1310/RX1550

    Nr katalogowy: CKDE
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 85,01 zł
    Nasza cena 75,84 zł
  8. MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC

    Nr katalogowy: BDDKQ
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Tak
  9. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1310/RX1550

    Nr katalogowy: KDD
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 99,00 zł
    Nasza cena 70,00 zł
  10. MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm

    Nr katalogowy: CCBG
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    Cena w innych sklepach 110,00 zł
    Nasza cena 93,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 19

  1. 1
  2. 2
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej