Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu.
Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie – Kody Rabatowe – Newsletter.
Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł.
Kod nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

(22) 102-16-88 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Moduły SFP / mini GBIC / SFP+

Dostępne w tej kategorii moduły SFP przeznaczone są do pracy ze switchami, routerami, konwerterami oraz wszelkiego rodzaju innymi urządzeniami, wyposażonymi w złącza SFP, SFP+ lub XFP. Dzięki posiadanym właściwościom, zapewniają elastyczność konfiguracji instalacji oraz określają interfejs sieci. Moduły SFP są wyposażone w specjalny układ diagnostyki cyfrowej, który umożliwia monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu, czyli napięcia zasilania, temperatury oraz mocy sygnału emitowanego i odbieranego przez nadajnik. Moduły SFP idealnie nadają się do pracy ze światłowodami wielomodowymi, jak i jednomodowymi, które są zakończone złączami SC lub LC.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 33

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  1. MODUŁ SFP DUAL 1.25Gbps, LC SM, 16dB, (20km) TX1310/RX1550

    Nr katalogowy: 20231
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
  2. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: 1081
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
  3. MODUŁ SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SM 20km 1310nm

    Nr katalogowy: 5516
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
  4. Moduł SFP Netgear AGM731F Multimode LC 1Gbps

    Nr katalogowy: 13522
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
  5. Moduł HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision

    Nr katalogowy: 27208
    123,00 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: 7 dni od zamówienia
  6. MODUŁ SFP GETFORT WDM 1.25Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550

    Nr katalogowy: 28483
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
  7. MODUŁ SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100/1000M

    Nr katalogowy: 5062
    • Typ złącza: RJ45
    • Technologia WDM: Nie
  8. MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC

    Nr katalogowy: 13347
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Tak
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 33

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej