Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 29 92 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Światłowody

Światłowody to niezbędny element do stworzenia sprawnie działającej infrastruktury teleinformatycznej. Tylko właściwe rozplanowanie i uporządkowanie przewodów strukturalnych zapewni małą awaryjność pracy sieci. W tej kategorii można znaleźć światłowody, czyli wszystkie konieczne do stworzenia sieci elementy. Od modułów SFP i adapterów, przez spawarki, konwertery czy komponenty światłowodowe, aż po przełącznice, szafy, rozdzielnice i niezbędne narzędzia i akcesoria do przeprowadzenia całej operacji. Znajdujące się tu produkty, spełniają wymagania norm przeznaczonych do budowy pasywnej infrastruktury kablowej. Światłowody pozwalają stworzyć sieć komputerową, do której z czasem można podłączać kolejne komponenty – telefony, drukarki kamery cyfrowe.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 284

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM

    Nr katalogowy: BEEMQ
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  2. MEDIA KONWERTER WDM TP-LINK TL-FC111PB-20 PoE

    Nr katalogowy: EMKGQ
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Typ złącza 2: SC/UPC
    • Maksymalny zasięg: 20 km
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECEV
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  4. SHINEWAYTECH REFLEKTOMETR OPTYCZNY OTDR SM 1310/1550nm 28/28dB S120B

    Nr katalogowy: BEGBQ
    Cena w innych sklepach 7 499,00 zł
    Nasza cena 7 397,16 zł
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BEDKW
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  6. SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA ILSINTECH SWIFT KF4A+

    Nr katalogowy: BKECD
    Cena w innych sklepach 15 375,00 zł
    Nasza cena 14 760,00 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M G657A2 SC-SC

    Nr katalogowy: BEEGV
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDWW
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 22,99 zł
    Nasza cena 16,90 zł
  9. MODUŁ SFP GETFORT DUAL 1.25Gbps LC SM, 20KM TX1310

    Nr katalogowy: EVCKM
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Nie
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDK
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 284

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej