Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Światłowody

Światłowody to niezbędny element do stworzenia sprawnie działającej infrastruktury teleinformatycznej. Tylko właściwe rozplanowanie i uporządkowanie przewodów strukturalnych zapewni małą awaryjność pracy sieci. W tej kategorii można znaleźć światłowody, czyli wszystkie konieczne do stworzenia sieci elementy. Od modułów SFP i adapterów, przez spawarki, konwertery czy komponenty światłowodowe, aż po przełącznice, szafy, rozdzielnice i niezbędne narzędzia i akcesoria do przeprowadzenia całej operacji. Znajdujące się tu produkty, spełniają wymagania norm przeznaczonych do budowy pasywnej infrastruktury kablowej. Światłowody pozwalają stworzyć sieć komputerową, do której z czasem można podłączać kolejne komponenty – telefony, drukarki kamery cyfrowe.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 259

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ADAPTER LC/APC Duplex SM Standard

    Nr katalogowy: DECD
    • Typ złącza: LC/APC-LC/APC
    Cena w innych sklepach 2,99 zł
    Nasza cena 2,87 zł
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GOLD SM SC/APC-SC/APC 657A2 1J 15M SIMPLEX

    Nr katalogowy: BGKGQ
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 59,00 zł
    Nasza cena 56,64 zł
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 25M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Nr katalogowy: BEKCG
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  4. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC G657A2 1.5M

    Nr katalogowy: BEDMV
    • Długość: 2M
    • Typ złącza: SC/APC
    Cena w innych sklepach 11,99 zł
    Nasza cena 7,29 zł
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BEDCM
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 34,00 zł
    Nasza cena 30,72 zł
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC

    Nr katalogowy: BECQM
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 12,99 zł
    Nasza cena 12,47 zł
  7. SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA INNO VIEW 6S ARC FUSION SPLICER + AKCESORIA

    Nr katalogowy: BEMVV
    Cena w innych sklepach 16 499,00 zł
    Nasza cena 13 999,00 zł
  8. PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA NAŚCIENNA PSN2 6 x SC DUPLEX

    Nr katalogowy: BEBEE
    Cena w innych sklepach 45,00 zł
    Nasza cena 28,71 zł
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY PATCHCORDOWY 3mm, DUPLEX

    Nr katalogowy: BVBEW
    • Ilość włókien: 2
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,60 zł
    Nasza cena 1,35 zł
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 30M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Nr katalogowy: BEKGW
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 259

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej