Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Kable światłowodowe i moduły SFP

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 215

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. MODUŁ DAHUA PFT3910

    Nr katalogowy: BKBEW
    • Przeznaczona do transmisji na żywo: Nie
    • Regulacja wysokości: Nie
    • PIVOT: Nie
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Nr katalogowy: BEKBG
    • Ilość włókien: 24
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 3,68 zł
    Nasza cena 2,90 zł
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Nr katalogowy: BEKDD
    • Ilość włókien: 4
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 1,34 zł
    Nasza cena 1,24 zł
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDBK
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  5. PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA NAŚCIENNA PSN-3 20/20/6

    Nr katalogowy: BEGWC
    Cena w innych sklepach 72,90 zł
    Nasza cena 65,99 zł
  6. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM

    Nr katalogowy: CMVC
    • Typ okablowania: Światłowód wielomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 100BaseTX
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100BaseFX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY SAVER Z-XOTKtsdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.5kN

    Nr katalogowy: BKGBM
    • Ilość włókien: 24
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 3,68 zł
    Nasza cena 3,02 zł
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 30M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: BEEGQ
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 69,00 zł
    Nasza cena 66,24 zł
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEEMG
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 29,00 zł
    Nasza cena 15,00 zł
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECEC
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 215

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej