Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Kable światłowodowe i moduły SFP

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 223

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: DVDB
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 85,01 zł
    Nasza cena 75,84 zł
  2. SZAFA RACK HERMETYCZNA 19 CALI 5U 42/55/32

    Nr katalogowy: EBKEB
    Cena w innych sklepach 339,00 zł
    Nasza cena 329,00 zł
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY STRONG ZKS-XOTKtsFf SM 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 2.5kN

    Nr katalogowy: BEKEW
    • Ilość włókien: 48
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BEDCE
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 24,99 zł
    Nasza cena 17,99 zł
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEGEV
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M EASY FLEX SC/APC-SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: BECEE
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 31,99 zł
    Nasza cena 19,50 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BECQM
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5-3m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 12,99 zł
    Nasza cena 12,47 zł
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 8x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: BEGDM
    • Ilość włókien: 8
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    Cena w innych sklepach 2,10 zł
    Nasza cena 1,91 zł
  9. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS

    Nr katalogowy: CMVQ
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000BaseLX
    • Typ złącza 2: SC DUPLEX
    Cena w innych sklepach 219,00 zł
    Nasza cena 145,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 223

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej