Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 22 50 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Kable światłowodowe i moduły SFP

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 206

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDWV
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 39,00 zł
    Nasza cena 19,00 zł
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BECQV
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  3. MODUŁ SFP WDM TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC

    Nr katalogowy: BDDKQ
    • Typ złącza: LC
    • Technologia WDM: Tak
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: BEECB
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 35M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Nr katalogowy: BEKGE
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: BEDBK
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  7. PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA NAŚCIENNA PSN-3 20/20/6

    Nr katalogowy: BEGWC
    Cena w innych sklepach 72,90 zł
    Nasza cena 65,99 zł
  8. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L

    Nr katalogowy: CMVM
    • Typ okablowania: nie dotyczy
    • Protokół sieciowy 1: 1000BaseT
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 1000Base-FX
    • Typ złącza 2: SFP
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY SAVER Z-XOTKtsdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.5kN

    Nr katalogowy: BKGBV
    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 206

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej