Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Kable światłowodowe i moduły SFP

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 216

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH SCIENCE (280szt/op.)

    Nr katalogowy: BEKVG
    Cena w innych sklepach 29,99 zł
    Nasza cena 26,87 zł
  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M EASY FLEX SC/APC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDE
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BECMB
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 13,99 zł
    Nasza cena 8,00 zł
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BEDEB
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 21,00 zł
    Nasza cena 20,00 zł
  5. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 16dB (20km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: BWVB
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    Cena w innych sklepach 99,00 zł
    Nasza cena 95,04 zł
  6. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARP SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 80N BIAŁY FTTX

    Nr katalogowy: BDVVK
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 0,63 zł
    Nasza cena 0,57 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 240M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: BEEGC
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC

    Nr katalogowy: BEDWE
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 29,00 zł
    Nasza cena 25,91 zł
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDD
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  10. PUSZKA ODGAŁĘŹNA 4 PORTOWA KABLA ŁATWEGO DOSTĘPU

    Nr katalogowy: BEGBW
    Cena w innych sklepach 16,99 zł
    Nasza cena 16,31 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 216

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej