Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Urządzenia sieciowe, sprzęt

W tej kategorii w sklepie Eltrox konsumenci znajdą urządzenia sieciowe i sprzęt niezbędny do położenia sieci teleinformatycznej w domu lub biurze. Wśród urządzeń siecowych dostępne są routery, switche, access pointy repeatery, a także karty sieciowe, zarówno USB, jak i PCI. W Eltrox urządzenia sieciowe pochodzą tylko od renomowanych producentów i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Żadne urządzenia sieciowe nie zadziałają bez okablowania, dlatego też Eltrox proponuje również swoim klientom szeroki wybór kabli światłowodowych i tradycyjnych kabli teleinformatycznych, a także patchcordów do nich. Dla profesjonalistów przygotowano w kategorii urządzeń sieciowych również wybór zaawansowanych spawarek światłowodowy, które dostępne są do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 845

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. Switch 6-portowy S64-C dla 4 kamer IP w obudowie

    Nr katalogowy: BQCWD
    • Rodzaj obudowy: Nie dotyczy
    • Porty FastEthernet: 6
    • Liczba portów POE: 4
    Cena w innych sklepach 489,54 zł
    Nasza cena 429,99 zł
  2. Terminal GPON TX-6610

    Nr katalogowy: EEQEK
  3. UBIQUITI UNIFI UAP-AC-LITE-5

    Nr katalogowy: KEED
    • Procesor (chipset): Broadcom
    • Zysk anteny: 3 dBi
    • Częstotliwość: 2,4GHz i 5GHz
    • Port: RJ45
    • Wymiary w mm (sz. x wys. x gł.): 160 x 160 x 31.45 mm
  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BEDKG
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 24,99 zł
    Nasza cena 23,99 zł
  5. SWITCH NETGEAR GS748T-500EUS

    Nr katalogowy: BEBEQ
    • Rodzaj obudowy: Rack
    • Porty GigaEthernet: 48
    • Porty SFP: 4
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 2MM G.657A1

    Nr katalogowy: BECQK
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: G.657A1
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  7. UBIQUITI NANOSWITCH N-SW

    Nr katalogowy: BVQMM
    • Rodzaj obudowy: Montaż ściana / sufit
    • Porty GigaEthernet: 4
    • Liczba portów POE: 4
  8. SWITCH POE TENDA TEF1106P-4-63W

    Nr katalogowy: EKDVM
    • Rodzaj obudowy: Desktop
    • Porty FastEthernet: 6
    • Liczba portów POE: 4
  9. NOŻYCZKI DO KEVLARU / ARAMIDU 140MM

    Nr katalogowy: BEDVW
    Cena w innych sklepach 49,00 zł
    Nasza cena 47,04 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 845

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej