Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Urządzenia sieciowe, sprzęt

W tej kategorii w sklepie Eltrox konsumenci znajdą urządzenia sieciowe i sprzęt niezbędny do położenia sieci teleinformatycznej w domu lub biurze. Wśród urządzeń siecowych dostępne są routery, switche, access pointy repeatery, a także karty sieciowe, zarówno USB, jak i PCI. W Eltrox urządzenia sieciowe pochodzą tylko od renomowanych producentów i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Żadne urządzenia sieciowe nie zadziałają bez okablowania, dlatego też Eltrox proponuje również swoim klientom szeroki wybór kabli światłowodowych i tradycyjnych kabli teleinformatycznych, a także patchcordów do nich. Dla profesjonalistów przygotowano w kategorii urządzeń sieciowych również wybór zaawansowanych spawarek światłowodowy, które dostępne są do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 835

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. MIKROTIK ROUTERBOARD RB951Ui-2HnD

    Nr katalogowy: QQEB
    • Typ routera: DSL
    • Procesor (chipset): Atheros
    • Standard routera: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
    • Typ anteny router: wewnętrzna 2x2 MIMO
    • Zysk anteny: 2.5dbi
    Cena w innych sklepach 250,00 zł
    Nasza cena 233,00 zł
  2. NOŻYCZKI DO KEVLARU / ARAMIDU 140MM

    Nr katalogowy: BEDVW
    Cena w innych sklepach 49,00 zł
    Nasza cena 47,04 zł
  3. SWITCH POE PULSAR SF108 10-PORTÓW (8xPoE + 2xUPLINK/2xSFP)

    Nr katalogowy: BDQDC
    • Rodzaj obudowy: Rack / Desktop
    • Porty FastEthernet: 8
    • Porty GigaEthernet: 2
    • Liczba portów POE: 8
    • Porty SFP: 2
  4. AP Netgear WAC505B03-10000S 3 pack

    Nr katalogowy: BMEGW
    • Procesor (chipset): brak informacji
    • Zysk anteny: 2.4GHz: 3dBi 5GHz: 6dBi
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Gigabit Ethernet
    • Typ urządzenia access pointu: Punkt dostępowy
  5. KABEL GETFORT CAT.6 U/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M

    Nr katalogowy: EEWVMK
    • Kategoria okablowania: kat. 6
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Powłoka: UV
    • Izolacja: PE+GEL
    • Rodzaj żyły: CU
  6. UBIQUITI AIRMAX DUAL OMNI 10 DBI 2,4GHZ AMO-2G10

    Nr katalogowy: KKW
    • Typ anteny : Dookólna
    • Częstotliwość: 2,4 GHz
    • Zastosowanie anteny: Zewnętrzna
    • Złącze: RP-SMA
    • Polaryzacja: Liniowa pionowa
    Cena w innych sklepach 754,11 zł
    Nasza cena 679,00 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: BEDCV
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  8. UBIQUITI UNIFI SWITCH USW-24-PoE Gen2

    Nr katalogowy: EDGMG
    • Rodzaj obudowy: Rack / Desktop
    • Porty GigaEthernet: 24
    • Liczba portów POE: 16
    • Porty SFP: 2
  9. GNIAZDO PODTYNKOWE UTP KAT.6 KĄTOWE 4 X RJ45

    Nr katalogowy: PUGKR
    Cena w innych sklepach 94,00 zł
    Nasza cena 72,00 zł
  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Nr katalogowy: BECKB
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 5 m - 10 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 43,50 zł
    Nasza cena 39,50 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 835

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej