Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu.
Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie – Kody Rabatowe – Newsletter.
Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł.
Kod nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 29 92 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Urządzenia sieciowe, sprzęt

W tej kategorii w sklepie Eltrox konsumenci znajdą urządzenia sieciowe i sprzęt niezbędny do położenia sieci teleinformatycznej w domu lub biurze. Wśród urządzeń siecowych dostępne są routery, switche, access pointy repeatery, a także karty sieciowe, zarówno USB, jak i PCI. W Eltrox urządzenia sieciowe pochodzą tylko od renomowanych producentów i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Żadne urządzenia sieciowe nie zadziałają bez okablowania, dlatego też Eltrox proponuje również swoim klientom szeroki wybór kabli światłowodowych i tradycyjnych kabli teleinformatycznych, a także patchcordów do nich. Dla profesjonalistów przygotowano w kategorii urządzeń sieciowych również wybór zaawansowanych spawarek światłowodowy, które dostępne są do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 955

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ROUTER TENDA TX3 AX1800

    Nr katalogowy: 28522
    • Typ routera: DSL
    • Procesor (chipset): brak danych
    • Standard routera: IEEE 802.11ac/a/n/ax 5GHz IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz
    • Typ anteny router: zewnętrzna zintegrowana
    • Zysk anteny: 4*6dBi
  2. AP TP-LINK EAP110

    Nr katalogowy: 3128
    • Procesor (chipset): Atheros
    • Zysk anteny: 2x3dbi
    • Moc max.: 20 dB
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Wireless
  3. MIKROTIK ROUTERBOARD SXTSQ 5 HIGH POWER (RBSXTSQ5HPND)

    Nr katalogowy: 29641
    • System operacyjny: Mikrotik RouterOS
    • Rodzaj obudowy: Montaż ściana / sufit
    • Procesor (chipset): ARM
    • Zysk anteny: 16 dBi
    • Porty FastEthernet: 1
  4. ROUTER TP-LINK ARCHER AX10 Wi-Fi 6

    Nr katalogowy: 24745
    • Typ routera: DSL
    • Procesor (chipset): brak danych
    • Standard routera: IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz
    • Typ anteny router: zewnętrzna zintegrowana
    • Zysk anteny: 4x5dbi
  5. ADAPTER LC/APC Simplex SM Standard

    Nr katalogowy: 3615
    • Typ złącza: LC/APC-LC/APC
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 240M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Nr katalogowy: 12265
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    369,00 zł

    UWAGA! Produkt na zamówienie.
    Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARP SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 80N BIAŁY FTTX

    Nr katalogowy: 13884
    • Ilość włókien: 1
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: G.657A2
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  8. KABEL GETFORT UTP CAT.5E CCA SKRĘTKA 305M

    Nr katalogowy: 15951
    • Kategoria okablowania: kat. 5E
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Powłoka: PVC
    • Izolacja: Polietylen, Ø 0,9mm
    • Rodzaj żyły: CCA
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 955

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej