Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

22 102 16 88 pon. - pt. 7.00 do 16.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Urządzenia sieciowe, sprzęt

W tej kategorii w sklepie Eltrox konsumenci znajdą urządzenia sieciowe i sprzęt niezbędny do położenia sieci teleinformatycznej w domu lub biurze. Wśród urządzeń siecowych dostępne są routery, switche, access pointy repeatery, a także karty sieciowe, zarówno USB, jak i PCI. W Eltrox urządzenia sieciowe pochodzą tylko od renomowanych producentów i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Żadne urządzenia sieciowe nie zadziałają bez okablowania, dlatego też Eltrox proponuje również swoim klientom szeroki wybór kabli światłowodowych i tradycyjnych kabli teleinformatycznych, a także patchcordów do nich. Dla profesjonalistów przygotowano w kategorii urządzeń sieciowych również wybór zaawansowanych spawarek światłowodowy, które dostępne są do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 794

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. MIKROTIK ROUTERBOARD WAP AC BLACK

    Nr katalogowy: GDEE
    • Typ routera: DSL
    • Procesor (chipset): brak informacji
    • Standard routera: 802.11 a/b/g/n/ac
    • Typ anteny router: 5GHz, 3x3 MIMO, 2.4GHz, 2x2MIMO
    • Zysk anteny: 2x2 dBi
    Cena w innych sklepach 350,00 zł
    Nasza cena 344,54 zł
  2. MIKROTIK ROUTERBOARD CSS-106-5G-1S (RB260GS)

    Nr katalogowy: VDQW
    • Rodzaj obudowy: Desktop
    • Porty FastEthernet: 5
    • Porty GigaEthernet: 5
    • Porty SFP: 1
  3. ZASILACZ ADAPTER POE GETFORT GF-48D500 48V 500MA

    Nr katalogowy: BBMEV
    • Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych
    • Napięcie wyjściowe: 48 V
    • Napięcie zasilające zmienne: 230V
    • Moc zasilacza: 24W
    • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
    Cena w innych sklepach 55,00 zł
    Nasza cena 49,00 zł
  4. MIKROTIK ROUTERBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m

    Nr katalogowy: BEKGV
    • Typ złącza: SFP/SFP+
    • Technologia WDM: Nie
  5. SWITCH NETGEAR GS108GE

    Nr katalogowy: DVQW
    • Rodzaj obudowy: Desktop
    • Porty GigaEthernet: 8
  6. AP CISCO WAP121-E-K9-G5

    Nr katalogowy: EWMWB
    Cena w innych sklepach 315,00 zł
    Nasza cena 308,99 zł
  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: BEDKM
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  8. UBIQUITI EDGE SWITCH ES-8XP

    Nr katalogowy: EWBWW
    • Rodzaj obudowy: Desktop
    • Porty FastEthernet: 1
    • Porty GigaEthernet: 8
    • Liczba portów POE: 8
    Cena w innych sklepach 791,35 zł
    Nasza cena 749,00 zł
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 794

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej