Product was successfully added to your shopping cart.
X
Mailing
* Warunki świadczenia usługi Newsletter znajdują się w Regulaminie serwisu. Warunki korzystania z kodu rabatowego znajdują się w Regulaminie Kody Rabatowe Newsletter. Kod rabatowy obowiązuje przy zakupach produktów z nowych, nieprzecenionych kolekcji za minimum 500zł. Nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

 

34 387 29 92 pon. - pt. 8.00 do 17.00 sob. 8.00 do 13.00

Dodaj pierwszy przedmiot do koszyka

Urządzenia sieciowe, sprzęt

W tej kategorii w sklepie Eltrox konsumenci znajdą urządzenia sieciowe i sprzęt niezbędny do położenia sieci teleinformatycznej w domu lub biurze. Wśród urządzeń siecowych dostępne są routery, switche, access pointy repeatery, a także karty sieciowe, zarówno USB, jak i PCI. W Eltrox urządzenia sieciowe pochodzą tylko od renomowanych producentów i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Żadne urządzenia sieciowe nie zadziałają bez okablowania, dlatego też Eltrox proponuje również swoim klientom szeroki wybór kabli światłowodowych i tradycyjnych kabli teleinformatycznych, a także patchcordów do nich. Dla profesjonalistów przygotowano w kategorii urządzeń sieciowych również wybór zaawansowanych spawarek światłowodowy, które dostępne są do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 916

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 100M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC DROP

    Nr katalogowy: BEKKQ
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: Ponad 15 m
    • Typ włókna: SM G.657A2
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
  2. ZASILACZ ADAPTER POE GETFORT GF-48D1000 48V 1A

    Nr katalogowy: BBMEM
    • Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych
    • Napięcie wyjściowe: 48 V
    • Napięcie zasilające zmienne: 230V
    • Moc zasilacza: 48W
    • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
    Cena w innych sklepach 54,99 zł
    Nasza cena 49,00 zł
  3. UBIQUITI AIRMAX DUAL OMNI 10 DBI 5GHZ AMO-5G10

    Nr katalogowy: GWKB
    • Typ anteny : Dookólna
    • Częstotliwość: 5 GHz
    • Zastosowanie anteny: Zewnętrzna
    • Złącze: RP-SMA
    • Polaryzacja: Liniowa dualna
  4. AP TP-LINK EAP265 HD

    Nr katalogowy: EGQCG
    • Procesor (chipset): brak danych
    • Zysk anteny: 3 x 3,5 -2.4GHZ 3 x 54 - 5GHz
    • Moc max.: 24 dB
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Gigabit Ethernet
  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC

    Nr katalogowy: BEDBV
    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    Cena w innych sklepach 29,00 zł
    Nasza cena 24,00 zł
  6. AP NETGEAR WAC510-10000S

    Nr katalogowy: BCBMW
    • Procesor (chipset): brak danych
    • Zysk anteny: 2.4GHz: 2* 3dBi 5GHz: 2*6dBi
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Gigabit Ethernet
    • Typ urządzenia access pointu: Punkt dostępowy
  7. POWER ADAPTER UBIQUITI POE 24V 500mA GIGABIT (POE-24-12W-G)

    Nr katalogowy: EBVBC
    • Klasa szczelności: Tylko do zastosowań wewnętrznych
    • Napięcie wyjściowe: 24 V
    • Napięcie zasilające zmienne: 230V
    • Moc zasilacza: 12W
    • Optyczna sygnalizacja pracy: Tak
    Cena w innych sklepach 69,00 zł
    Nasza cena 59,00 zł
  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC - SC/APC G657.B3

    Nr katalogowy: BECDC
    • Ilość włókien: Simplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Typ włókna: SM G.657B3
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
  9. KABEL GETFORT CAT.5e F/UTP UV ŻELOWANY SKRĘTKA 305M

    Nr katalogowy: EEWVVK
    • Kategoria okablowania: kat. 5E
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Powłoka: UV
    • Izolacja: PE+GEL
    • Rodzaj żyły: CU
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 916

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w polityce prywatności. Dowiedz się więcej